Dezynfekcja spożywcza, opakowania jednorazowe, opakowania cateringowe Higieniczne artykuły jednorazowe Dozowniki, mydła, czyściwa, produkty MERIDA

Firma

Bio-Higiena Serwis funkcjonuje na rynku od 2004 roku. Rozwija się dynamicznie, aby osiągnąć pozycję branżowego lidera.

W ofercie posiadamy wszystko, co niezbędne do utrzymania czystości w branży medycznej, przemyśle spożywczym, firmach i instytucjach, segmencie HORECA i wszędzie tam, gdzie ważne jest zachowanie wysokich standardów higienicznych.

Ukoronowaniem rozwoju firmy oraz dowodem pozytywnej oceny naszej pracy przez Klientów jest wprowadzenie marki własnej BioHigiena Professional Line obejmującej produkty takie jak: chemia profesjonalna, dozowniki, podajniki, mopy oraz całą gamę papierów higienicznych.

Aby zaspokoić wszystkie potrzebny naszych obecnych i przyszłych Klientów współpracujemy z najlepszymi producentami z kraju i zagranicy.

Wsłuchując się w Państwa oczekiwania wprowadziliśmy też szczególną linię HOME&OFFICE przeznaczoną do zastosowań domowych i biurowych. To uniwersalne, niezwykle skuteczne i nowoczesne środki czystości dla wymagającego klienta biznesowego.